دستگاه طلوع و غروب مصنوعی

محصول نو

دیمر - دستگاه طلوع و غروب مصنوعی

ويژه سالن هاي توليد و پرورش پرندگان زينتي

(در حال حاضر این دستگاه در فروشگاه موجود نیست)

جزییات بیشتر

دستگاه طلوع و غروب مصنوعی:


اصولا طول روشنایی تاثیر مستقیم بر آماده شدن پرندگان زینتی برای تولید مثل و جوجه کشی دارد. بدین صورت که لازم است در زمان تولک بودن پرنده در طول روشنایی(روز) حداکثر 12 ساعت و در زمان جوجه کشی طول روز حداکثر 18 ساعت باشد.
دستگاه حاظر این امکان را برای تکثیر کنندگان پرندگان زینتی فراهم آورده تا بتوان با کم و یا زیاد کردن طول روشنایی و همچنین شدت روشنایی، یک طلوع و غروب مصنوعی را ایجاد کرد. جهت تنظیم دستگاه طلوع و غروب مصنوعی، درخواست می گردد که مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید..


روش تنظیم سیستم طلوع و غروب مصنوعی:
کلید set را فشار دهید. حروف  set روی نمایشگر نشان داده می شود. این گزینه مربوط به زمان شروع طلوع می باشد. با فشردن کلید up یا down می توانید وارد تنظیم آن شده. ابتدا دقیقه و سپس ساعت آن را تنظیم کنید. پس از آن با فشردن کلید set حروف tof نمایش داده می شود که مربوط به تنظیم زمان شروع غروب می باشد که مشابه موارد قبل قابل تنظیم است.
بعد از این تنظیمات، حروف tsh نشان داده می شود. زمانی را که از شروع طلوع تا کامل شدن آن و یا از شروع غروب تا کامل شدن آن طول می کشد، در این گزینه می توانید وارد کنید.
توجه داشته باشید که این عدد بر خلاف موارد قبلی، که ساعت خاصی را نشان می داد، طول مدت زمان را نشان می دهد که می تواند از یک دقیقه تا حداقل زمان بین طلوع و غروب تنظیم شود.
گزینه ی بعدی، با حروف pon نشان داده می شود که درجه ی شدت نور را در زمان روشن شدن کامل پس از طلوع نشان می دهد که بر اساس درصد از 0 تا 99 قابل تنظیم است. اگر 99 باشد، پس از طلوع، نور لامپ به صورت کامل خواهد بود. این امکان وجود دارد که شدت نور کمتر از روشنایی کامل لامپ تنظیم شود. به طور مثال اگر این عدد روی 60 تنظیم شود، شدت نور در زمان طلوع کامل، 60درصد نور واقعی لامپ خواهد بود.
گزینه ی بعدی pof است که مشابه مورد قبلی برای شدت در زمان خاموشی در نظر گرفته شده و از 0 تا 99 قابل تنظیم است.
در آخر حروف typ نمایش داده می شود که حالت کار سیستم را نشان می دهد. در حالت اول پس از کامل شدن طلوع، لامپ های اصلی روشن می شوند و همزمان هر دو خروجی تا زمان غروب روشن هستند و در زمان شروع غروب، لامپ اصلی خاموش می شود و غروب به تدریج انجام می شود. در حالت دوم، پس از طلوع کامل، لامپ اصلی روشن می شود و لامپ مربوط به طلوع خاموش می شود. پس از فرا رسیدن زمان غروب، لامپ مربوط به غروب روشن می شود و لامپ اصلی خاموش می شود و ادامه ی مراحل غروب به ترتیب انجام می شود.

توجه:
برای خروجی طلوع و غروب، از لامپ رشته ای استفاده کنید. حداکثر توان هرکدام از خروجی ها، 8آمپر با 1500وات می باشد. با توجه به ابن مسئله، حداکثر تعداد 100 وات، 15 عدد برای هر خروجی می باشد. در صورتی که از لامپ 40 وات استفاده می کنید، حداکثر 40 لامپ می توانید روی هر خروجی ببندید.

افزودن تصویر و یا ویدئو در نقد خود برای جلب نظر دوستانتان

تصویرخود را اینجا بگذارید

یا کلیک نمائید
گزینش فایل
تصاویری در ساختار .jpg, .gif, .png, قرار دهید با حجم حداکثر  2مگابایت


30 محصول دیگر در همین شاخه: