کلسی کولینا -Calcicolina ویژه چاقی و کبد چرب در پرنده نمایش بزرگتر

کلسی کولینا -Calcicolina

محصول نو

تومان 105,000

CALCICOLINA-P

کلسی کولینا

  • درمان چاقی و لاغری پرنده
  • تصویه کننده کبد
  • درمان کمبودهای غذایی ناشی از مصرف دان های چرب
  • قابل استفاده برای تمامی پرنده ها

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

CALCICOLINA-P

کلسی کولینا


این محصول چون حاوی کولین است و سوخت ساز بدن پرنده را تنظیم میکند و یک کبد شوی بسیار عالی است و با توجه به آنزیم و عناصر معدنی کمیاب مثل مس منگنز روی و کبالت متابولیسم بدن پرنده را به حالت نرمال میرساند و همچنین برای رژیم درمانی و لاغر کردن پرنده های چاق بسیار مناسب است.


کلسی کولینا پی، یک محصول ویژه جهت درمان کمبودهای غذایی (مخصوصاً در حالت های عدم تعادل رژیم غذایی و استفاده بیش از حد دانه های چرب) برای پرندگانی است که در قفس نگهداری می شوند .
استفاده بیش از حد دانه های چرب مشکلات و اختلالات جدی را در دستگاه گوارش به وجود می آورد مانند هپاتیت، تورم و التهاب روده که منجر به کاهش قدرت سیستم ایمنی می گردد .کولین کلراید به عنوان یک ماده ضروری برای متابولیسم چربی از ایجاد هپاتیت و سندرم کبد چرب در پرندگان جلوگیری می‌کند. جذب کلسیم و فسفر با افزایش میزان چربی کاهش می یابد و در نتیجه احتمال ترک خوردگی و شکستگی استخوان افزایش می یابد . گلیسروفسفات کلسیم میزان قابل ملاحظه ای کلسیم و فسفر قابل جذب ایجاد می نماید در نتیجه مقدار کافی برای رشد صحیح استخوان را تأمین می کند و این مسئله برای دوران رشد بسیار مهم است.علاوه براین کلسی کولینا-پی با عناصر کمیاب از قبیل مس، منگنز، کبالت و روی ترکیب شده که وجود این عناصر هرچند به میزان بسیار کم برای رشد کاملاً ضروری می باشند .
کلسی کولینا –پی به عنوان یک مکمل ضروری در رژیم غذایی برای تصحیح اشتباهات تغذیه ای و همچنین با مقادیر بیشتر برای درمان هپاتیت و اختلالات دستگاه گوارش به کار می رود.مناسب :

قناری، عروس هلندی، طوطی سانان، کبوتر، توکان،مینا و سایر پرندگان زینتیمیزان و نحوه مصرف:

1 میلی لیتر ( 20 قطره ) در 50 میلی لیتر آب آشامیدنی و یا 20 میلی لیتر در 1 لیتر آب آشامیدنی

در پرندگان سالم هفته ای 2 بار می بایست مصرف گردد.

در فصل تولید مثل 4 روز مصرف و 3 روز قطع گردد.

در درمان هپاتیت و سندرم کبد چرب طول درمان 8 روز است و تا از بین رفتن علایم ادامه می یابد و نیز دانه‌های چرب نباید مصرف گردد.تاریخ تولید: 2018
تاریخ انقضاء: 2021
وزن50 میل
محل تولیدمحصول شرکت LATAC

افزودن تصویر و یا ویدئو در نقد خود برای جلب نظر دوستانتان

تصویرخود را اینجا بگذارید

یا کلیک نمائید
گزینش فایل
تصاویری در ساختار .jpg, .gif, .png, قرار دهید با حجم حداکثر  2مگابایت


30 محصول دیگر در همین شاخه:

اضافه به سبد
اضافه به سبد
اضافه به سبد