پودر سریا - CRIA

محصول نو

تومان 48,000

پودر سریا - CRIA

  • افزایش مقاومت طبیعی بدن پرنده
  • جلوگیری از اسهال جوجه ها در اوایل تولد
  • جلوگیری از مرگ جوجه ها در تخم و پس از تولد

توجه: فروش به صورت شاسه های 10 گرمی میباشد. قیمت محصول مربوط به هر شاسه 10 گرمی است

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

پودر سریا - CRIA

TABERNIL CRIA

ترکیبی مفید و موثر از مواد طبیعی و کلیه ویتامین های مورد نیاز می باشد که در پرندگان و به ویژه جوجه ها برای رفع اسهالهایی که در چند روز اول تولد روی می دهد استفاده می شود .


ویژگی ها :

تابرنیل سریا یک ترکیب از مواد طبیعی می باشد که قادر است پرندگان را در بهترین شرایط ممکن نگهدارد ، بدین صورت که مقاومت طبیعی بدن پرندگان را در حالتهای بحرانی افزایش می دهد ، از قبیل دوران تولید مثل و جوجه در آوری و نیز در جوجه های تازه متولد شده که دچار اسهال می باشند . این ترکیب دارای ویتامین A ، B1 ، B6 ، B12 ، C و E می باشد .کاربرد :

این پودر خوراکی باعث بهبود وضعیت عمومی در پرندگان می گردد ، به ویژه در شرایط حساس و بحرانی مثل دوران تولید مثل و جوجه های تازه متولد شده که فوق العاده به اسهال حساس می باشند .


ترکیب :

MILK AND GAIRY PRODUCTS
OIL AND FATS
VITAMIN A , B1, B6, B12, C, E
ANTIOXIDANTگونه های هدف :

قناری ، انواع نژادهای طوطی ، مرغ عشق ، فنچ ، مرغ مینا ، توکان و سایر پرندگان زینتی .جلوگیری از مرگ جوجه

جلوگیری از مرگ جوجه قناری بسیاری از وقت ها مشگل بزرگی برای پرورش دهندگان قناری میباشد. رعایت نکردن اصول بهداشتی و بی برنامه بودن پرورش و جوجه کشی قناری باعث از دست دادن و ترویج مرگ جوجه قناری ها میشه این امر مهم نیز در جوجه های مرغ هم بسیاری رخ میدهد.
رعایت بهداشت در دوران رشد مثل هر سن دیگری ضرورت دارد. تمیز نگه داشتن وسایل نیاز به مراقبت روزانه دارد. نظافت روزانه آبخوری ها، بستر پوشال مناسب دان تمیز و غیره همگی جزء برنامه های بهداشتی به شمار می آیند.
جریان عادی روزمره مسائل بهداشتی باید به تفصیل نوشته شود و برنامه های بهداشتی از روی این نوشته ها اجرا می شود. انجام قسمتی از کار بهتر از آن است که آن کار اصلا انجام نگردد. به این ترتیب استرس و بیماری بوجود نخواهد آمد، معمولا استرس و بیماری یا اصلا بوجود نمی آیند و یا اگر بوجود آمدند همه را در برمیگیرند.مرگ جوجه ها در تخم

مرگ جوجه ها در تخم به دلایلی همچون بیماری یا ضخیم بودن پوسته تخم یا خشک شدن پوسته داخلی تخم یا سرد شدن تخم یا گرمایی بیش از حد.


دلیل بعدی کمبود ویتامین ad3e در بدن قناری هاست که منجر به تخم پوچ میشه شما باید از دو هفته قبل از جفت زدن از ویتامین ad3e استفاده کنید در صورت استفاده از پودر سریا تابرنیل نیازی به استفاده از ad3e نیست چون چنین ویتامین های در ترکیبات پودر سریا وجود داره


دلیل سوم میتونه بلند بودن پرهای مخرج قناری که باعث میشه جفتگیری به خوبی صورت نگیره میتونید با یه قیچی کوچیک پرهای اطراف مخرج رو قیچی کنیدراه حل جلوگیری از مرگ جوجه قناری

قبل از تکثیر از دو هفته قبل از تخم گذاری قناری از پودر سریا تابرنیل استفاده کنید
شب قبل از به دنیا اومدن جوجه ها به تخم ها مقداری اپری آب ولرم بپاشید
جوجه های که در حین بیرون اومدن از تخم گیر میکنن و پوسته خشک میشه رو مقداری اب ولرم با پنبه به دور تخم و در صورت نیاز به داخل پوسته تخم که جوجه داخلشه فقط با دهن مقداری گرما به تخم بدید که جوجه از سرما نمیرد.


سریا ( cria)

سریا پودری برای جلوگیری از مرگ جوجه قناری ها میباشد. بعضی از افراد داروی لوتریسیلین پلاس پیشنهاد میکنند ک این دارو بیشتر در جوجه های مرغ و مرغ داری ها مورد استفاده قرار میگرد. ولی برای قناری بهتر است از پودر سریا (cria) استفاده شود
سریا (cria) ترکیبی مفید و موثر از مواد طبیعی و کلیه ویتامین های مورد نیاز می باشد که در پرندگان و به ویژه جوجه ها برای رفع اسهالهایی که در چند روز اول تولد روی می دهد استفاده می شود.
پودر تابرنیل سریا در درمان وپیشگیری از ابتلا به عفونت های تنفسی وگوارشی در پرندگان بالغ بسیار کاربرد دارد.دستور مصرف پودر سریا (cria)

در جوجه قناری وطوطی ومرغ عشق ،فنچ ومرغ مینا ودیگر پرندگان زینتی از روز اول تولد تا ۲۵ روزگی به میزان ۵ تا ۱۰ گرم از پودر سریادر یک کیلو گرم غذای تخم مرغی ویا غذاهایی که در این دوران بطور معمول به جوجه ها داده می شود مخلوط می کنیم


پرندگان بالغ:

برای پیشگیری ودرمان در پرندگان بالغ ۵تا۱۰ گرم از پودر تابرنیل در یک لیتر آب حل وبه مدت ۵ تا۶ روز به پرنده می دهیم


تاریخ انقضاء محصول: 04-2021
وزنهر شاسه 10 گرم
محل تولیدشرکت تابرنیل اسپانیا

افزودن تصویر و یا ویدئو در نقد خود برای جلب نظر دوستانتان

تصویرخود را اینجا بگذارید

یا کلیک نمائید
گزینش فایل
تصاویری در ساختار .jpg, .gif, .png, قرار دهید با حجم حداکثر  2مگابایت


30 محصول دیگر در همین شاخه:

اضافه به سبد
اضافه به سبد