تهيه و ساخت سفارشي حلقه نانو پليمري قناري و كبوتر با طرح دلخواه شما

كليه ي دوستاني كه مايل هستند تا طرح مورد نظر آنان بر روي حلقه هاي توليدي سايت پارسي پت به صورت سفارشي جهت آنان تهيه و آماده گردد مي توانند طرح خود را با در نظر گرفتن مشخصاتي كه در زير ذكر شده است آماده كرده و از طريق ايميل به آدرس سايت ارسال نمايند تا طرح آنان بر روي حلقه هاي سفارش داده شده آنها، حك و آماده گردد.
لازم به ذكر است كه تعداد حلقه هاي سفارشي در اين مورد حداقل 30 عدد مي باشد و كمتر از اين تعداد پذيرفته نمي شود. همچنين بابت تهيه ي حلقه هاي سفارشي هيچگونه هزينه اضافي دريافت نخواهد شد و قيمت آنها مانند ديگر حلقه هايي كه در بخش فروشگاه جهت فروش عرضه شده اند مي باشد.

 فايل لايه باز حلقه مورد نظر خود را ميتوانيد از لينكهاي زير دانلود كرده و آنها را در برنامه هاي مخصوص ويرايش عكس مانند برنامه فتوشاپ ويرايش كرده و اطلاعات مورد نظر خود را بر روي آنها اعمال نماييد و سپس فايل نهايي را براي ما ايميل نماييد.

توجه:

تمامي اطلاعات درج شده بر روي حلقه ها قابل تغيير مي باشند ولي سايز كادر حلقه نبايد تغييري داده شود و تمامي اطلاعات و ويرايشها بايد در كادر تعيين شده انجام گردد

دانلود فايل لايه بازي حلقه قناري

دانلود فايل لايه بازي حلقه مرغ عشق

دانلود فايل لايه بازي حلقه ويژه جوجگي كبوتر

دانلود فايل لايه بازي حلقه ويژه كبوتر بالغ (با توجه به اينكه سايز حلقه هاي كبوترهاي بالغ به نسبت نژاد آنها متغير ميباشد لطفا قبل از دانلود اين فايل و ويرايش آن جهت مشخص شدن سايز حلقه كبوتر بالغ خود با ما هماهنگي فرماييد)

دانلود فايل لايه بازي حلقه قرقاول

دانلود صفحه ي مخصوص چينش حلقه هاي آماده شده جهت چاپ و توليد

توضيحات و پيشنهادات بيشتر:

-  رزولوشن تصوير را بر روي 600 پيكسل بر اينچ قرار دهيد
- تنظيم Color Mode را بر روي CMYK قرار دهيد
-  با توجه به نوع حلقه انتخابي ، طراحي انجام شده نبايد از كادر معرفي شده آن بيشتر باشد.
-  طراحي كامل براي همه ي تعداد حلقه هاي انتخابي از طرف خود شما بايد انجام شود. به طور مثال در صورتي كه تعداد 30 عدد حلقه مورد نظر شماست بايد طراحي 30 حلقه كاملا انجام شده باشد و در كنار يكديگر در صفحه مخصوص چينش حلقه ها (كه فايل قابل دانلود آن در بالا ميباشد)  قرار دهيد و فايل نهايي را به صورت يك عكس با فرمت JPEG و يا GIF براي ما ايميل كنيد.
 - تنها محدوديتي كه در طراحي حلقه هاي سفارشي وجود دارد ، اندازه ي كادر آن مي باشد و هيچگونه محدوديتي جهت تعداد رنگ هاي انتخابي و طرح هاي انتخاب شده وجود ندارد. به طور مثال ميتوانيد براي هر حلقه طرحي مجزا و تركيبي از رنگها را انتخاب نماييد.
- در صورتي كه مايل به انتخاب كد اختصاصي براي خود جهت درج بر روي حلقه ها هستيد لطفا قبل از انتخاب كد با مراجعه به بخش ((كدهاي ثبت شده حلقه ها)) از تكراري نبودن كد خود و انتخاب نشدن آن توسط فرد ديگري مطمئن شويد.
 - طراحي نهايي خود را با فرمت JPEG و يا GIF براي ما ايميل كنيد تا در صورتي كه اشكالي جهت تهيه ي آن وجود نداشت اقدام به تهيه و ساخت آن نماييم
- شماره ي تلفن و آدرس ايميل صحيح خود را نيز همراه سفارش خود ايميل نماييد تا در صورت نياز بتوانيم با شما ارتباط داشته باشيم.