دريافت نرم افزار كاتالوگ محصولات دارويي غذايي تابرنيل Tabernil

فعاليت شركت DIVASA FARMAVIC از سال 1970 در كشور اسپانيا آغاز كرديده است. اين شركت بزرگترين توليد كننده انواع داروها ، مكمل هاي اختصاصي و خوراك آماده مصرف جهت درمان و پرورش انواع پرندگان زينتي در دنيا مي باشد.

محصولات اين شركت با نام تجاري تابرنيل در بيش از 60 كشور حهان به عنوان اولين انتخاب مصرف كنندگان به منظور پيشگيري و درمان انواع بيماري هاي پرندگان زينتي مورد استفاده قرار مي گيرد.اين شركت داراي برترين نشان كيفيت توليد محصولات دارويي به نام GMP از اتحاديه اروپا مي باشد.

در كاتالوگ محصولات دارويي تابرنيل ضمن معرفي هر يك از محصولات دارويي و پرورشي پرندگان زينتي به معرفي بيماري و علل بروز آن در پرنده و روش درمان دارويي آن توسط محصولات تابرنيل پرداخته است. در اين كاتالوگ همراه بودن تصاوير علل بروز بيماري در پرنده باعث شده تا شخص استفاده كننده بهتر بتواند به علت بروز بيماري در پرنده و روش جلوگيري و درمان آن بپردازد.

بسياري از سايتهاي موجود در اينترنت اين كاتالوگ را در اختيار كاربران خود قرار داده اند اما تصاوير آن از كيفيت مطلوبي برخوردار نيست. سايت پارسي پت ضمن قرار دادن اين كاتالوگ در كيفيتي بسيار خوب به گونه اي كه تصاوير موجود در آن از وضوح خوبي برخوردار باشند آن را به صورت يك فايل اجرايي و نرم افزاري تبديل كرده تا استفاده كنندگان بهتر و راحت تر بتوانند از آن استفاده نمايند. سعي شده تا اين فايل از حجم بسيار كمي (24 مگابايت) برخوردار باشد تا كاربران بتوانند آن را به سادگي از اينترنت دانلود كرده و استفاده نمايند.

اين فايل به صورت ZIP شده مي باشد و لازم است پس از دانلود آن را UNZIP كنيد.

(لينك دانلود نسخه جديد اين نرم افزار به زودي در اين صفحه قرار داده خواهد شد. لطفا در روزهاي آينده مراجعه فرماييد)

تصاويري از محيط نرم افزار كاتالوگ تابرنيل