بازی بسکتبال طوطی - اسباب بازی طوطی
  • جدید
بازی بسکتبال طوطی - اسباب بازی طوطی

طوطی ها در زندگی طبیعی شان دائما مشغول انجام به کاری هستند . آنها یا برای یافتن غذا و تامین مواد مورد نیاز بدنشان از شاخه ای به شاخه دیگر پریده و یا در حال جویدن شاخه های درختان ، محبت کردن به جفت خود و رسیدگی به جوجه ها می باشند . به این ترتیب در هر لحظه کاری برای انجام دادن و سرگرم نگه داشتن خود دارند


اسباب بازی ها باعث تقویت هوش و کنترل هیجان در پرندگان خانگی می شود و میتواند ساعت‌ها سرگرمشان کند. به طور طبیعی پرنده ها باید فعالیت داشته باشند. تصور کنید پرنده‌ها داخل قفس بدون هیچ وسیله‌ای چقدر زندگی کسل کننده‌ای میتوانند داشته باشند.


عدم وجود اسباب بازی در قفس پرندگان خانگی باعث می‌شود که پرنده‌ها پرخاشگری کنند. و یا اینک پرهای خودشان رو بکنند و درب و میله های قفس را گاز بگیرند، که این اتفاق باعث می شود که پرنده به مرور زمان عصبی و گوشه گیر شود و در مواجه با بیماری‌ها آسیب پذیرتر باشد.


پس متوجه شدیم که تاثیر اسباب بازی بر سلامت پرندگان خانگی خیلی زیاد و وجود اون یک امر ضروری است. انواع پرنده چون عروس هلندی، مرغ مینا، طوطی کاسکو و طوطی ماکائو نیازمند اسباب بازی مناسب خود هستند.


از فوائد استفاده از اسباب بازی های چوبی مانند بازی بسکتبال طوطی که معرفی شده است ، می توان به کوتاه نگه داشتن منقار طوطی ها اشاره نمود ، این عملکرد کاملا طبیعی و حتی در طبیعت نیز با جویدن و گاز گرفتن چوب های درختان اتفاق می افتد و مانع از رشد بی رویه منقار آنها می شود

مشخصات

ارتفاع
14 سانتیمتر
محل تولید
ایران
جنس کالا
چوب
کیفیت محصول
نسبتا خوب
نوع کاربری محصول
اسباب بازی پرنده

شاید علاقه مند باشید

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصول برای مقایسه اضافه شد