محلول ضد عفونی کننده جرمی ساید پی
  • جدید
محلول ضد عفونی کننده جرمی ساید پی

جرمی ساید پی - 240 میلی لیتر

یک انتخاب مناسب برای پیشگیری و رفع هرگونه آلودگی و عوامل بیماری زا در محل نگهداری و سالنهای پرورش و قفس پرندگان زینتی

اولین ماده ضدعفونی کننده غیرسمی ، قوی ،موثر و بی خطر برای انسان، حیوان و محیط زیست. فاقد خاصیت سرطانزایی و هرگونه مقاومت دارویی است و از سوی دیگر در طبیعت تجزیه شده و در نتیجه باقیمانده دارویی ندارد

ضدّعفونی ‌کننده‌ای است که روی انواع قارچ‌ها , اسپورها , باکتری‌ها , ویروس‌های غشـاءدار و بدون غشـا ء مؤثر است . این ضـدّعفونی ‌کننـده طی 15دقیقه ویروس تب برفکی , طی 30 دقیقه انواع قارچ‌ها و اسپورها و طی 15 دقیقه انواع باکتری ‌ها را از بین میبرد


موارد منع مصرف :
در هنگام واكسيناسيون تا 24 ساعت از اين محلول استفاده نشود.


سایر مشخصات محصول:

ترکیبات :
پرسولفات، بافرهای معدنی، عوامل کمپلکس کننده، فسفات ها، شوینده آنیونیک

مكانيسم اثر :
بر مبنای خاصيت اكسيدانی پرسولفات بوده كه در همراهی با املاح آلي و معدنی به ساختارهای حياتی باكتری‌ها، ويروس‌ها و قارچ‌ها حمله كرده و باعث از بين رفتن انواع پاتوژن‌ها می‌شود.

شرایط نگهداری
در دمای 18 تا 25 درجه سانتیگراد و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری و از یخ زدگی جلوگیری شود.

ضدعفونی كردن سالن های مرغداری
يك ليتر محلول جرمی ساید . پی را در 200 ليتر آب حل نموده و توسط پمپ سمپاش، كف، سقف و ديوارهای سالن را با اين محلول ضدعفونی نماييد. اين عمل را در ابتدا و انتهای دوره در سالن‌ها، 2 روز متوالی انجام دهيد.

ضدعفونی و شستشوی ماشين های جوجه‌كشی
يك ليتر از جرمی سايد . پی را در 200 ليتر آب حل نموده و با استفاده از پمپ سمپاش يا به صورت دستی، قسمت های مختلف ماشين جوجه‌كشی را كاملاً ضدعفونی نماييد. اين عمل دو مرتبه قبل از چيدن تخم‌ مرغ انجام گيرد. همچنین از این محلول می توان در مواقع مورد نياز جهت ضدعفونی لوازم مرغداری به دفعات نامحدود استفاده کرد.

پاكسازی محيط از كليه گروه های قارچی
يك ليتر جرمی سايد . پی را در 100 ليتر آب حل نموده و بعد از بسترريزی، سطح سالن را توسط پمپ سمپاش ضدعفونی نماييد.

ضدعفونی هنگام شيوع بيماری های مسری
يك ليتر از جرمی سايد . پی را در 200 ليتر آب حل نموده، درب ها، پنجره ها، ديوارها و لوازم سالن های آلوده را يك روز درميان تا برطرف شدن آلودگی توسط پمپ سمپاش بطور كامل ضدعفونی نماييد.

جرم گيری، شستشو و ضدعفونی كردن سيستم انتقال آب
محلول يك ليتر جرمی سايد . پی در 200 ليتر آب را تهيه و در سيستم لوله های انتقال آب به مدت حداكثر 3 ساعت جايگزين نماييد. پس از مدت ذكر شده، انتهای لوله ها را باز كرده تا شيرابه خارج گردد. اين عمل در فصول گرم يا مناطق گرمسير حداكثر 2 بار و در فصول سرد يا مناطق سردسير حداكثر 3 بار قبل از جوجه‌ريزی انجام پذيرد. مدت جايگزينی محلول در لوله‌ها بسته به ميزان سختی و سنگينی آب منطقه و همچنين استفاده از آنتی بيوتيك‌ها تغييرپذير خواهد بود.
حوضچه‌های ورودی
يك ليتر از جرمی سايد . پی را در 50 ليتر آب حل نموده و در حوضچه های ورودی بريزيد و هفته ای 2 مرتبه آنها را شارژ يا تعويض نماييد.

اسپری تنفسی در هوای سالن ها (مه‌پاش كردن)
بدليل غيرسمي بودن جرمی سايد . پی، استنشاق آن توسط جوجه‌ها و مرغ ها هيچگونه خطری را به دنبال نخواهد داشت. لذا پیشنهاد می گردد يك ليتر از اين محلول را در 400 ليتر آب حل نموده و توسط پمپ سمپاش بدون موتور در سالن‌ها مه‌پاش نمود. اين عمل هنگام شيوع بيماری 2 مرتبه در روز و در زمان عادی و عدم شيوع بيماری 3 بار در هفته از فاصله نيم متری بالای سطح جوجه ها يا مرغ‌ها انجام گيرد. با اين روش سطح سالن همواره عاری از عوامل بيماری زا خواهد بود.

طرز مصرف جرمی سايد . پی بصورت اسپری تنفسی در سالن‌های مرغداری با رطوبت متوسط محيطی (رقت 1 ليتر جرمی سايد . پی در 400 ليتر آب)
• از روز اوّل تا هفدهم 1 مرتبه اسپری صبح زود (با افزايش دمای 5/1 درجه)
• از روز هفدهم تا بيست و پنجم 2 مرتبه اسپری صبح و عصر (با افزايش دمای 1 درجه)
• از روز بيست و پنجم تا سی و پنجم 3 مرتبه اسپری صبح و ظهر و عصر (با افزايش دمای 5/0 درجه)
• از روز سی و پنجم تا چهل و پنجم 2 مرتبه اسپری صبح و عصر (بدون افزايش دما)
• از روز چهل و پنجم تا پايان دوره پرورش روزی يك مرتبه اسپری


مشخصات

حجم
240 میلی لیتر
تاریخ انقضاء محصول
17-04-1403
کیفیت محصول
خوب
نوع کاربری محصول
مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصول برای مقایسه اضافه شد