غذای مخصوص جوندگان - مسیح دان - خرگوش - همستر - خوکچه هندی
  • جدید
غذای مخصوص جوندگان - مسیح دان - خرگوش - همستر - خوکچه هندی

جوندگان شامل حیواناتی مانند همستر ، خوکچه هندی ، خرگوش و سنجاب می شوند که امروزه بسیاری از خانواده ها از این حیوانات در منزل خود نگهداری می کنند اما نگهداری از آنها نیاز به رعایت شرایط نگهداری و مکان مناسب و حفظ نظافت و البته تغذیه صحیح و کامل آنها می شود تا مانع از بیماری آنها شود

معمولا این دسته از حیوانات از گیاهانی مانند یونجه و علوفه تغذیه می‌کنند اما برای جوندگانی که به عنوان پت در خانه نگهداری می‌شوند، باید غذایی متناسب با تغذیه طبیعی آن‌ها تهیه کرد. به این منظور تولیدکنندگان مختلف دست به تولید غذای مخصوص جوندگان زده‌اند و یکی از این نمونه ها غذای مخصوص جوندگان - مسیح دان می باشد


موارد غذای جوندگان باید فاقد رنگ، مواد نگهدارنده مصنوعی و طعم دهنده‌ها نیز باشد.تغذیه در سلامت این حیوانات تاثیر به سزایی دارد. از این رو باید به رژیم غذایی جوندگان خانگی خود اهمیت دهید. ساده‌ترین و بهترین راه برای این پت‌ها تامین نیازهای روزمره آن‌ها با غذای خشک است.


پلت‌ها ( غذای مخصوص جوندگان - مسیح دان) نوعی غذای خشک هستند که ترکیبات مختلفی از آن‌ها در بازار موجود است. اما نکته‌ای که در مورد این نوع از غذای جوندگان وجود دارد این است که حتما باید در آن یونجه، مواد معدنی و ویتامین‌های مفید وجود داشته باشد.
غذای پلت شده از رشد بیش از حد دندان‌های حیوان جونده خانگی شما پیشگیری کند


یونجه خشک اصلی‌ترین غذای جوندگان به شمار می‌آید؛ هیچ تفاوتی ندارد که شما از خرگوش، خوکچه هندی یا جوندگان دیگر نگهداری می‌کنید، در هر صورت به یونجه خشک برای تغذیه آن‌ها نیاز خواهید داشت زیرا علاوه بر تامین پروتئین و فیبر مورد نیاز آن‌ها، سلامت دندان‌های آن‌ها را نیز تضمین می‌کند.

مشخصات

وزن
850 گرم
محل تولید
ایران
تاریخ انقضاء محصول
2023 میلادی
کیفیت محصول
خوب
نوع کاربری محصول
غذای جوندگان

شاید علاقه مند باشید

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصول برای مقایسه اضافه شد