میل ورو خشک منبع پروتئین با کیفیت برای انواع پرندگان و ماهی ها و خزندگان
  • جدید
میل ورو خشک منبع پروتئین با کیفیت برای انواع پرندگان و ماهی ها و خزندگان

میل ورم خشک - بسته 50 گرمی

Mealworm

معرفی میل ورم:میل ورم ها کرم نیستند. بلکه نوعی لارو می باشند که فاقد هرگونه انگل و بیماری بوده و یکی از بهترین مکمل های غذایی(مکمل غذایی پرندگان، ماهی ها و غذای اصلی خزندگان) به صورت زنده و خشک شده می باشد.
میل ورم ها منبع خوبی از پروتئین با کیفیت بالا هستند که برای تغذیه ی حیوانات کوچک، پرندگان و ماهی ها؛ چه در حیات وحش و چه در اسارت، مورد استفاده قرار می گیرند.


همانطور که میدانیم تمامی پرندگان، روزانه برای تامین آمینو اسیدهای ضروری به پروتین حیوانی(حشره خواری) و ویتامین ب12 و ب1 و آ احتیاج دارند. از آنجایی که این کرم ها از مواد غذایی مقوی (مانند سبوس گندم، جو و سویا) و از منابع ویتامینی (مانند کلم، سیب زمینی، هویج وکرفس) تغذیه میکنند سرشار از پروتئین، ویتامین و مواد معدنی می باشند.مزیت استفاده از کرم میل ورم:


باعث رشد و مستی در پرنده می شود و سرعت رشد جوجه ها را تسریع می بخشد .

از آنجایی که این پرندگان در طبیعت برای تامین پروتین و مواد معدنی مورد نیاز خود از رژیم غذایی حشره خواری استفاده میکنند این کرم ها با داشتن پروتئین بالا، بهترین و طبیعی ترین جایگزین منابع پروتئینی دیگر از جمله تخم مرغ و مکمل های پروتئینی مصنوعی می باشد


مشاهده کليپ ويدئويي آشنایی با میل ورم:موارد مصرفی کرم میل ورم:

1- کرم میل ورم برای مصرف پرندگان:
غذای کاملا طبیعی و مقوی برای پرورش و رشد انواع قناری، سهره، طرقه، طوطی سانان، سینه سرخ ها، مرغ مینا، سار ها، توکا ها، الیکایی ها، چرخ ریسک ها، دارکوب ها، جوجه ها، بوقلمون زینتی، قرقاول بزرگ، بلدرچین، اردک خانگی، مرغ خانگی، پرندگان کوچک مثل فنچ ها و ... استفاده می شود.2- کرم میل ورم برای مصرف غذای طیور:
 امروزه بسیاری از پرورش دهندگان طیور، از این کرم ها برای کیفیت و شادابی طیور خود استفاده می کنند.ا ز آنجایی که این کرم ها، خود از سبوس، جو و سویا، هویچ، کاهو و میوه جات تغذیه می کنند، بهترین مکمل غذایی برای پرورش مرغ، بوقلمون، بلدرچین و ... می باشند که نتیجه ی آن، رشد پرنده و تولید گوشت کاملا طبیعی و با کیفیت می باشد.3- کرم میل ورم برای مصرف انواع ما هی ها:
میل ورم ها غذای کاملا پر انرژی و با پروتئین برای پرورش ماهی های گرم سیری و سرد سیری و همچنین ماهی های آکواریومی و گوشت خوار محسوب می شوند.4- کرم میل ورم برای مصرف طعمه برای ماهی گیران و صیادان:
میل ورم ها مهمترین طعمه برای صید پرندگان، ماهی قزل آلا، ماهیان گرم سیری و سرد سیری محسوب می شوند.

ارزش غذایی در 100 گرم میل ورم زنده:
آب:                     60درصد
پروتئین:             22.4درصد
چربی:                5.2درصد
فیبر:                  2.7درصد
کربوهیدرات:      6.9درصد
خاکستر خام:     2.1درصد

ارزش غذایی در 100 گرم میل ورم خشک:

رطوبت:            5درصد
پروتئین:           50درصد
چربی:             28درصد
فیبر:                 6درصد
کربوهیدرات:   1.73درصد
آهن:                2.06درصد
انرژی در هر 100گرم، 515.6کیلوکالری می باشد.

مشخصات

وزن
50 گرم در هر پاکت
محل تولید
ایران
کیفیت محصول
عالی
نوع کاربری محصول
خوراک پرندگان

شاید علاقه مند باشید

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصول برای مقایسه اضافه شد