پروبیوتیک Bio-Poul WS
  پروبیوتیک Bio-Poul WS
  پروبیوتیک Bio-Poul WS
  پروبیوتیک Bio-Poul WS
  پروبیوتیک Bio-Poul WS
 • جدید
پروبیوتیک Bio-Poul WS
پروبیوتیک Bio-Poul WS پروبیوتیک Bio-Poul WS پروبیوتیک Bio-Poul WS پروبیوتیک Bio-Poul WS پروبیوتیک Bio-Poul WS

ما انسان ها به سبب همراه ساختن پرندگان با خود، آنها را از حق انتخاب غریزی شان کمی دور کرده ایم و البته دانش مان را نسبت به آنها افزایش داده ایم. پرنده های بسیاری در طبیعت به دلیل فقر ماده ای غذایی می میرند و یا قابلیت بقای نسل را از دست میدهند. ما به کمک علم و دانش میتوانیم از مرگ او جلوگیری کنیم به شرطیکه او را به موقع نزد دامپزشک برسانیم. حال که پرنده ها در کنار ما زندگی میکنند، موظفیم پیشگیری را بر درمان مقدم سازیم.

باید در نظر داشته باشیم همواره بیماریهایی به سراغ پرندگان ما می آیند که موجب خسته و ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن شان می شوند و از این جهت لازم است که به آنها کمک و توجه بیشتری بنماییم


محیط زندگی که ما برای پرندگان فراهم میکنیم یکی از عواملی است که در نوع سوخت و ساز شان موثر است. بطور مثال پرنده ای که بصورت طبیعی نور کافی را از خورشید دریافت نمیکند با پرنده ای که صاحبش آنرا طوری تربیت داده که هر روز پرواز کند و به خانه برگردد متفاوت است. یا پرنده ای را در نظر بگیرید که آب دریافتی اش دارای املاح کافی برای ادامه حیات نیست! یا پرنده ای که به سبب تخمگذاری و مراقبت از جوجه هایش همه ی نیاز های بدن خود را نمی تواند از غذای روزانه اش دریافت کند.


بیشتر پرندگان خانگی که در اسارت و قفس نگهداری میشوند به دلایل مختلف، دچار بدغذایی می شوند و در نتیجه برخی دانه ها و یا مواد غذایی که مورد نیاز بدن آنها می باشد را بصورت طبیعی دریافت نمیکنند و لازم است تا نیازشان را برطرف کنیم

پروبیوتیک Bio-Poul WS یکی از تولیدات شرکت زیست درمان ماهان است که از تولید کنندگان با کیفیت داخلی محسوب میشود. این شرکت دانش بنیان بطور تخصصی در زمینه تولید انواع محصولات پروبیوتیک دام طیور آبزیان فعالیت میکند.

پروبیوتیک Bio-Poul WS با داشتن خواص و فواید بسیاری که دارد یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تامین نیازهای بدن پرندگان و تقویت سیستم ایمنی آنها می باشد


به دنبال تغییر فصل، درمان‌های آنتی بیوتیکی، استرس‌های محیطی و تغذیه‌ای و تغذیه‌ی دستی در پرندگان زینتی، تعادل فلور نرمال گوارشی پرنده پس از مدتی آسیب دیده و پرنده دچار مشکلات گوارشی و اختلالات رفتاری مانند افسردگی، از حرف یا آواز رفتن، ریزش پر یا پر کنی و غیره می‌شود. پروبیوتیک‌ها مکمل‌هایی بدون هیچ گونه عارضه جانبی برای پیشگیری از چنین مشکلاتی هستند.


مکمل پروبیوتیک طیور Bio-Poul WS با برند بایودپ (BiODEP) ترکیبی از ۹ سویه باکتریال و مخمری است که بر اساس آزمایش‌های In vitro و In vivo برگزیده و به‌طور اختصاصی برای طیور فرموله شده است.
این محصول دارای حلالیت بالا در آب بوده و هیچگونه گرفتگی یا بیوفیلم در مسیر آبخوری و نیپل‌ها ایجاد نمی کند.


این مکمل پروبیوتیک جهت استفاده اختصاصی در انواع پرندگان زینتی اعم از  قناری ، سهره ، فنچ ، مرغ عشق ، کبوتر ، عروس هلندی ، طوطی برزیلی ، طوطی کوتوله ،کاسکو ، طوطی سبز و طوطی سانان ، مرغ مینا و … استفاده میشود.


 • روش مصرف پروبیوتیک Bio-Poul WS:

هر شاسه شامل گرم ماده پروبیوتیک می باشد

 • یا یک شاسه 5 گرمی در یک لیتر آب
 • یا یک شاسه 5 گرمی در 50 گرم غذای نرم

به مدت 4 تا 8 هفته جهت درمان پرنده استفاده شود

لازم است پروبیوتیک Bio-Poul WS در مکانی خشک و خُنک نگهداری شود

مشخصات

وزن
هر شاسه 5 گرم می باشد
محل تولید
ایران
تاریخ انقضاء محصول
04 - 2024
کیفیت محصول
عالی
نوع کاربری محصول
مکمل غذایی پرندگان

شاید علاقه مند باشید

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران
توسط روشن  14 Jul 2022 (پروبیوتیک Bio-Poul WS) :
(5/5

پروبیوتیک

واقعا کیفیت خیلی خوبی داره هم بسته بندیش و هم کیفیت خود پروبیوتیکش

محصول برای مقایسه اضافه شد