(( شرايط و ضوابط فروشگاه پارسي پت ))

استفاده‌ي شما از وب‌سايت فروشگاه پارسي پت و سفارش كالا در اين وب‌سايت به معني داشتن سن قانونی و توافق کامل شما با شرايط و مقررات زير تلقي مي‌شود. لطفا قبل از خرید از فروشگاه ، مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید:

    خريد کالا از وب‌سايت فروشگاه پارسي پت بر مبناي قوانين و آئين‌نامه‌هاي تجارت الکترونيک و با رعايت کامل تمام قوانين جمهوري اسلامي ايران انجام مي‌شود. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
    خدمات و محتويات اين وب‌سايت براى استفاده‌ي شخصى و غيرتجارى بازديدکنندگان و مشتريان عرضه شده است. مالکيت معنوي اطلاعات موجود در وب‌سايت متعلق به فروشگاه پارسي پت (واقع در استان اصفهان) است و هرگونه استفاده از اين داده‌ها بدون اطلاع قبلي و اجازه‌ي کتبي مسئولين ذي‌ربط فروشگاه پارسي پت پيگرد قانوني خواهد داشت. استفاده از محتويات وب‌سايت پارسي پت براي وبلاگ‌ها و وب‌سايت‌هاي شخصي که منافع غيرتجاري دنبال مي‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
فروشگاه پارسي پت درحالي که خود را به نوسازي مداوم اطلاعات و محتويات متعهد مي‌داند، هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتواي مبهم و يا خطاي نگارشي پذيرا نيست. اطلاعات ارائه‌ شده ممکن است بدون اطلاع قبلي تغيير کند يا حذف شود. از آن‌جايي که خطاي انساني تيم وب‌سايت در ورود اطلاعات بر روي وب‌سايت پارسي پت امکان‌پذير است، پارسي پت مسئوليت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمي‌گيرد.
    كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحيح و كامل خود را در وب‌سايت درج کنند. بديهي است کاستي يا نادرستي اطلاعات مانع تکميل درست سفارش و تحويل به‌موقع آن خواهد شد و در برخي موارد حتي سفارش ارسال نخواهد شد.
    فروشگاه پارسي پت هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال کارکرد وب‌سايتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانايي مديريت اين وب‌سايت (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهيزات سخت‌افزاري و موارد مشابه) باشد، ندارد.
    فروشگاه پارسي پت هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال محتويات سايت‌هايي که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ي آگاهي و يا لينک در وب‌سايت پارسي پت شکل مي‌گيرد، ندارد.
    تمام ابزاري که در وب‌سايت پارسي پت با هدف ارتباط با مشتريان به‌کار گرفته مي‌شود، فقط براي همين منظور طراحي شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفاً براي ارسال و دريافت اطلاعاتي استفاده نمايند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا باشد. فروشگاه پارسي پت هيچ‌گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پيام‌هاي کاربران نمي‌پذيرد.
    تمام شرايط و خدمات وب‌سايت فروشگاه پارسي پت بر مبناي آخرين سياست‌هاي اين فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلي تغيير کند.
    ارتباط الکترونيکي فروشگاه پارسي پت با کاربران فقط از طريق دامنه‌ي ParsiPet.com (شامل وب‌سايت، پست الکترونيکي، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونيکي‌اي که کاربران در سايت درج کرده‌اند صورت مي‌پذيرد. در صورت لزوم ارتباط تلفني يا پستي نيز، اين ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌هاي اعلام‌شده توسط کاربر برقرار مي‌شود. فروشگاه پارسي پت به هيچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفين غير واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرين فن‌آوري‌ها متعهد است حتي‌المقدور از حريم شخصي کاربران دفاع کند.

© مالکيت معنوي محتويات وب‌سايت پارسي پت شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه پارسي پت است.
© کليه حقوق محفوظ است. 1399 هجري خورشيدي

ارتباط مستقيم با کاربران


فروشگاه پارسي پت به‌دنبال رضايت کامل مشتريان خود است. اگر به هر دليلي نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پيشنهاد و انتقاد ، دليل ناخورسندي خود را به فروشگاه پارسي پت اطلاع دهيد. (ورود به صفحه ی تماس با ما)
شرايط و خدمات فروش کالا


    از نظر حقوقي، در معاملات وب‌سايت پارسي پت، فروشگاه پارسي پت يا نماينده‌ي رسمي آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اينترنتي سفارش‌دهنده به عنوان خريدار تلقي مي‌شوند.
    فروش کالا بر مبناي نوع و مقداري صورت مي‌گيرد که کاربر خريدار آن را در وب‌سايت فروشنده ثبت کرده است.
    فروشنده به هنگام تائيد سفارش کالا، ممكن است مشخصات و نحوه‌ي ارسال کالا را تعيين کرده و به اطلاع خريدار برساند. ولي در غير اين حالت ، پرداخت تمامي هزينه هاي ارسال كالا از محل فروشگاه به محل ارسال و محل دريافت سفارش توسط مشتري ، تماما بر عهده ي مشتري مي باشد.
    چنانچه سفارش در ساعات غيراداري و در روزهاي تعطيل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولين ساعت اداري روز بعد آغاز مي شود.
    در هر زمان که خريدار با نام کاربري و کلمه عبور خود وارد سايت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ي تاريخچه‌ي سفارشات خود و وضعيت هر سفارش و پيام هاي مربوطه است.
    ارزش کالا يا کالاهاي سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قيمت سايت محاسبه شده و شامل کليه‌ي ماليات‌ها و عوارض قانوني فروش خواهد بود. تنها مبلغي که در موارد معين به ارزش کالا اضافه مي‌شود، هزينه‌ي ارسال، کادوپيچي و بيمه‌ي کالا خواهد بود.
    مکان و زمان و يا شهر محل تحويل کالا توسط کاربر خريدار در وب‌سايت فروشنده بايد ثبت شده باشد و فروشگاه پارسي پت به عنوان فروشنده متعهد است با رعايت سياست‌هاي معين ارسال کالا (از جمله هزينه‌هاي مربوطه)، سفارش را به مراكز ارسال كالا تحويل دهد. در صورت عدم حضور خريدار در مکان و زمان تعيين‌شده، فروشنده هزينه‌هاي مربوطه را از خريدار طلب خواهد نمود و خريدار موظف و متعهد به پرداخت بدون شرط آن مي باشد. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ايران ، کالا در ساعات اداري تحويل مي‌شود و انتخاب زمان تحويل بر عهده‌ي خريدار نيست.

    خريدار با تحويل کالاي ارسال شده و امضاي برگه‌ي دريافت کالا، رضايت خود را از نوع و/يا تعداد و سلامت کالا ابراز مي‌نمايد و پس از آن حق هيچگونه اعتراضي در هيچ موردي از فروشگاه را ندارد
    هرگونه نقص و يا عيب فني بايستي در مدت 24 ساعت پس از دريافت کالا به فروشگاه پارسي پت اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و يا عيب فني، کالا با مسئوليت فروشگاه پارسي پت تعمير و يا جايگزين مي‌شود. در صورت گذشت بيش از 24 ساعت از زمان دريافت کالا، اعتراضي پذيرفته نخواهد بود .
    خريدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئيد سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعيين‌شده توسط فروشنده، فروشنده حق دارد از تحويل کالا خودداري کند و سفارش را فسخ نمايد.

در صورتي كه بنا به هر دليل و قبل از آن كه فروشگاه كالاي خريداري شده را ارسال نمايد چنانچه خريدار درخواست بازگشت وجه پرداخت شده را داشته باشد و فروشنده نيز در اين مورد توافق داشته باشد ، پرداخت تمامي هزينه هاي جاري اين عمل بر عهده ي خريدار مي باشد

نکته مهم:

  • با توجه به موارد ذکر شده در شرایط و ضوابط فروشگاه و همچنین در قسمت شرایط گارانتی کالا ، در صورتی که  قبل از بسته بندی و آماده سازی لوازم خریداری شده از فروشگاه پارسی پت ، خریدار درخواست لغو سفارش داده باشد و توسط فروشگاه پارسی پت نیز درخواست او تایید شده باشد ، مبلغ واریز شده توسط خریدار ، حداقل 48 ساعت بعد و فقط به شماره حساب یا شماره کارت بانکی که کاملا مطابق با نام و مشخصات خریدار که در فرم خرید فروشگاه ثبت شده است ، واریز خواهد شد
شرایط و خدمات ارسال کالا:

  1.  تمامی سفارشات پس از واریز مبلغ کامل سفارش (طبق فاکتور) ارسال خواهند شد
  2. انتخاب روش ارسال كالا بر عهده ي خريدار مي باشد و خريدار موظف است از يكي از روشهاي ذكر شده در فرم سفارش كالا در موقع ثبت سفارش استفاده نمايد. چنانچه فروشگاه پارسي پت تشخيص دهد كه سفارشات خريدار قابل ارسال با روش انتخابي او نمي باشد ، در اين مورد فروشگاه مختار است بهترين روش ارسال سفارش را براي خريدار تعيين و تغيير دهد. بدیهی است این مورد با خریدار هماهنگ خواهد شد
  3. با توجه به اين كه اداره پست جهت ارسال كالاها ، ضوابط و مقررات خاص خود را دارد ، ممکن است امكان ارسال برخي از كالاهاي فروشگاه پارسي پت با روش پستي نباشد که میتواند به دلیل وزن زیاد کالاهای سفارش داده شده (توسط خریدار) و یا شکل و فرم کالا ( که برابر استاندارهای اداره پست نباشد) و یا هزینه پستی زیاد (بیشتر از حد نصاب در نظر گرفته شده با توجه به میزان مبلغ خرید شخص از فروشگاه)  باشد ، بنابراين در این موارد با خریدار جهت تعیین روش ارسال دیگر ، هماهنگی خواهد شد و در صورت عدم توافق خریدار تمامی مبلغ پرداخت شده به او مسترد میگردد
  4. در صورت انتخاب روش ارسال با اتوبوس مسافربری، سفارش خريدار توسط اتوبوس مسافربري به ترمينال مسافربري شهر مقصد (شهر خريدار كالا كه در حين ثبت نام در سايت پارسي پت آن را انتخاب و ذكر كرده است) ارسال ميگردد و خريدار موظف است در اسرع وقت با مراجعه به ترمينال مقصد (شهر خود ) سفارش خود را از دفتر تعاوني مربوطه تحويل بگیرد. بدیهی است در صورت تعلل در مراجعه به دفتر تعاونی و یا در صورت برگشت شدن کالا به دلیل عدم مراجعه ی خریدار ، پرداخت هرگونه وجه اضافی جهت ارسال دوباره سفارش و یا پرداخت تمامی هزینه های برگشت کالا بر عهده خریدار می باشد
  5. در صورتی که امکان ارسال کالا با اتوبوس مسافربری یا باربری به آدرس تعیین شده توسط خریدار نباشد (به دلیل عدم وجود مسیر مستقیم اتوبوس یا باربری)  و یا هزینه ارسال با اتوبوس به آدرس خریدار ، بیشتر از حد نصاب در نظر گرفته شده با توجه به میزان مبلغ خرید شخص از فروشگاه باشد و امکان ارسال آن توسط دیگر روش های ارسال و حمل تعریف و تعیین شده در فروشگاه نباشد ، تمامی مبلغ پرداخت شده توسط خریدار ، به او مسترد میگردد
  6. در صورتی که خریدار درخواست کند تا سفارش او توسط روشی غیر از روشهای حمل و ارسال سفارش که در فروشگاه پارسی پت موجود می باشد، ارسال شود ، خریدار موظف است تمامی هزینه های ارسال از روش مورد درخواست خود را پرداخت نماید. این هزینه می تواند شامل هزینه های حمل داخل شهری (برای فرستنده کالا) و هزینه حمل بین شهری (شهر و محل خریدار) باشد
  7. در صورتی که سفارش خریدار توسط روش پستی به آدرس خریدار که در هنگان ثبت سفارش خود در سایت پارسی پت ثبت و درج نموده است ، ارسال گردد و به هر دلیل از جمله عدم حضور خریدار جهت تحویل گرفتن سفارش خود در محل ، یا به دلیل درج و ثبت آدرس اشتباه در سایت پارسی پت توسط شخص سفارش دهنده، بسته سفارشی خریدار برگشت شود ، تمامی هزینه های ارسال دوباره سفارش بر عهده ی خریدار خواهد بود. همچنین در صورتی که خریدار پس از برگشت شدن سفارش خود (به دلایل بالا) درخواست عودت وجه واریزی خود را از سمت فروشگاه پارسی پت داشته باشد، پس از بررسی درخواست خریدار و به شرط سالم بودن اجناس و کالاهای ارسالی، پس از کسر هزینه های حمل، مابقی مبلغ به حساب شخص خریدار واریز خواهد شد


شرایط گارانتی و بازگشت کالا:
طبق شرایز ذکر شده ، تمامی محصولات و کالاهای موجود در فروشگاه پارسی پت شامل گارانتی و یا بازگشت می باشند
مطالعه ی شرایط گارانتی و بازگشت کالا
محصول برای مقایسه اضافه شد